Znalezione w sieci#5
Witajcie!

Zmotywowana, doceniona i pełna energii wybrałam dla Was kilka – moim zdaniem – wartościowych miejsc.


1. Jeśli chcecie szybko sprawdzić jakiś tekst pod względem ortograficznym, gramatycznym i stylistycznym, to polecam ortograf.pl. Jest to stare i popularne wśród copywriterów narzędzie, a ja dowiedziałam się o nim dopiero w zeszłym tygodniu :)

2. Jutro Dzień Kobiet. Na czytamrecenzuje.pl znajdziecie 6 książek, dokładniej reportaży o silnych i wyjątkowych kobietach. Polecam! Bo My, kobiety chcemy nie tylko czytać o miłosnych perypetiach, kobietach-sukcesu, nowoczesnych, przebojowych, pięknych matkach, żonach itd.

3. Odnośnie do powyższej uwagi – utożsamianie się na siłę ze wszelkimi -izmami, nowomodnymi trendami prowadzić może do zatracenia swojej indywidualności. My, Kobiety, mamy odnosić sukcesy, być perfekcyjnymi matkami, żonami i kochankami; być piękne, zaradne, bogate; mieć własne, świetnie prosperujące firmy. Panuje jakaś moda na obowiązkowy rozwój, na SUKCES. Dotyczy ona zresztą wszystkich, również mężczyzn. O tym, że tej głupiej modzie nie musimy ulegać, przeczytajcie u Agnieszki TUTAJ. Bardzo bardzo szczerze polecam!

4. Są miejsca w sieci, o których można powiedzieć, że są pozytywne. Wyżej wspomniany blog agnesonthecloud.pl jest takim właśnie miejscem. Mnie motywuje także Manufaktura Radości i Zenblog. Kilka dni temu trafiłam na miejsce jeszcze inne, znacznie różniące się od moich ulubionych, ale także bardzo wartościowe. Znacie serwis pozytywnych informacji Dobre Wiadomości? Jeśli nie, zajrzyjcie koniecznie :)

5. A na koniec będzie śmiesznie. Po prostu sami to zobaczcie. TOP10 najbardziej żenujących cytatów Paulo Coelho to tylko ułamek tego, co bawi w najinteligentniejszy sposób na blogu Romana Sidło :) Polecam!

Dziś to tyle. Pozdrawiam!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Pisadło i czytadło , Blogger